Počet záznamov: 1  

Interval-valued implications and interval-valued strong equality index with admissible orders

  1. CREPC201709 CREPC201710 CREPC201711 CREPC022018 CREPC201802 CREPC201803 CREPC201806
    Údaje o názveInterval-valued implications and interval-valued strong equality index with admissible orders / aut. H Zapata, H Bustince, S Montes, B Bedregal, G. P Dirnuro, Z Takac, M Baczynski, J Fernandez
    Záhlavie-meno Zapata, Hugo (Autor)
    Ďal.zodpovednosť Bustince, Humberto (Autor)
    Montes, Susana (Autor)
    Bedregal, Benjamín René Callejas (Autor)
    Dimuro, Gracaliz Pereira (Autor)
    Takáč, Zdenko, (Autor) 1975- Z1 - FCHPT Oddelenie matematiky
    Baczyński, Michal (Autor)
    Fernandez, Javier (Autor)
    Vyd.údajeNEW YORK ELSEVIER SCIENCE INC 2017
    In International Journal of Approximate Reasoning. -- ISSN 0888-613X. -- Vol. 88, (2017), s. 91-109
    Kľúč.slováFUZZY IMPLICATION OPERATORS * INTUITIONISTIC FUZZY * AGGREGATION FUNCTIONS * CONSTRUCTION * SETS * GENERATION * Interval-valued fuzzy implications * Admissible order * Interval-valued generalized modus ponens * Interval-valued strong equality index
    Forma, žánerArticle
    Jazyk dok.angličtina
    URLhttp://gateway.isiknowledge.com/gateway/Gateway.cgi?GWVersion=2&SrcAuth=Alerting&SrcApp=Alerting&DestApp=WOS&DestLinkType=FullRecord&UT=WOS:000407655600006
    Druh dok.RBX - článok z periodika
    KategóriaADC - Vedecké práce v zahraničných karentovaných časopisoch
    Rok2017
    rok vydaniarok metrikyIFIF Q (best)SJRSJR Q (best)
    201720171.766Q20.866Q1
    nerozpoznaný

    nerozpoznaný

Počet záznamov: 1