Počet záznamov: 1  

On some properties of fuzzy controllers

  1. Údaje o názveOn some properties of fuzzy controllers
    Záhlavie-meno Šabo, Michal, 1944- (Autor) - FCHPT Oddelenie matematiky
    Prekl.názOn some properties of fuzzy controllers
    In Aplimat - Journal of Applied Mathematics. -- Vol. 2, No. 1 (2009), s.117-124
    Jazyk dok.angličtina
    Druh dok.RBX - článok z periodika
    KategóriaADF - 12/Vedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch ; 13/Vedecké práce v ostatných domácich časopisoch
    Rok2009
    článok

    článok