Počet záznamov: 1  

Characterization of continuous t-norms compatible with Zadeh's probability of fuzzy events

  1. Údaje o názveCharacterization of continuous t-norms compatible with Zadeh's probability of fuzzy events
    Záhlavie-meno Montes, Ignacio (Autor)
    Ďal.zodpovednosť Hernández, Javier (Autor)
    Martinetti, Davide (Autor)
    Montes, Susana (Autor)
    In Fuzzy Sets and Systems. -- Vol. 228 (2013), s.29-43
    Jazyk dok.angličtina
    Druh dok.RBX - článok z periodika
    Odkazy (1) - článok
    rok vydaniarok metrikyIFIF Q (best)SJRSJR Q (best)
    201320131.880Q11.558Q1
    článok

    článok

Počet záznamov: 1