Výsledky vyhľadávania

  1. Uniform density u and corresponding I_u convergence
    Baláž Vladimír ; C7270  Šalát Tibor
    Mathematical Communications . 11 (2006), s.1-7
    článok z periodika
    ADE - 12/Vedecké práce v zahraničných nekarentovaných časopisoch ; 13/Vedecké práce v ostatných zahraničných časopisoch
    článok

    článok

  2. Remarks on several types of convergence of bounded sequences
    Baláž Vladimír ; C7270  Strauch Oto Šalát Tibor
    Acta Mathematica Universitatis Ostraviensis . Vol. 14 (2006), s.nestr.
    článok z periodika
    ADE - 12/Vedecké práce v zahraničných nekarentovaných časopisoch ; 13/Vedecké práce v ostatných zahraničných časopisoch
    článok

    článok

  3. Uniform density u and corresponding Iu and Iu-star-convergence
    Baláž Vladimír ; C7270  Šalát Tibor
    The 17th Czech and Slovak Int. Conference on Number Theory, Malenovice, Czech Republic . s.nestr.
    článok zo zborníka
    AFG - Abstrakty príspevkov zo zahraničných konferencií
    článok

    článok

  4. Uniform density u and corresponding I_u-convergence
    Baláž Vladimír ; C7270  Šalát Tibor
    XXIV-iemes Journeés Arithmétiques, 4-8 juillet, 2005, Marseille, France . s.15
    článok zo zborníka
    AFG - Abstrakty príspevkov zo zahraničných konferencií
    článok

    článok

  5. Remarks on statstical and I - convergence of series
    Červeňanský Jaroslav ; M110  Šalát Tibor Toma Vladimír
    Mathematica bohemica . Vol. 130 (2005), s.177-184
    článok z periodika
    ADE - 12/Vedecké práce v zahraničných nekarentovaných časopisoch ; 13/Vedecké práce v ostatných zahraničných časopisoch
    článok

    článok

  6. I-convergence and extremal I-limit points
    Kostyrko Pavel  Mačaj Martin Šalát Tibor Sleziak M.
    Mathematica Slovaca . Roč. 55, č. 4 (2005), s.443-464
    článok z periodika
    (1) - článok
    článok

    článok

  7. I-convergence and I - continuity of real functions
    Baláž Vladimír ; C7270  Červeňanský Jaroslav ; M110 Kostyrko Pavel Šalát Tibor
    Acta Mathematica 5 : . s.43-50
    článok z periodika
    AFD - Publikované príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    článok

    článok

  8. Zeros of continuos functions and the structure of two function space
    Baláž Vladimír  Šalát Tibor
    Mathematica Slovaca . 50-4 (2002), s.397-408
    článok z periodika
    ADF - 12/Vedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch ; 13/Vedecké práce v ostatných domácich časopisoch
    článok

    článok

  9. Teória množín / [aut]Šalát,Tibor;Smítal,Jaroslav
    Šalát Tibor  Smítal Jaroslav
    2.vyd.
    Bratislava : Univerzita Komenského v Bratislave, 1995 . - 217 s
    ISBN 80-223-0974-5
    monografia
    kniha

    kniha

  10. Algebra a príbuzné disciplíny / [aut.] Kolibiar,Milan; Legéň,Anton; řalát,Tibor; Znám,řtefan
    Legéň Anton  Šalát Tibor Kolibiar Milan Znám Štefan
    1.vyd.
    Bratislava : Alfa, 1992 . - 488 s
    ISBN 80-05-00721-3
    monografia
    Fakulta Voľné Prezenčne Vypožičané Nedostupné
    FEI0002
    kniha

    kniha