Výsledky vyhľadávania

  1. Domination in the Families of Frank and Hamacher t-norms
    Sarkoci Peter ; V220 
    Kybernetika . Vol. 41, No. 3 (2005), s.349-360
    článok z periodika
    ADC - Vedecké práce v zahraničných karentovaných časopisoch
    (1) - monografia
    (2) - článok
    článok

    článok

  2. Domination of aggregation operators and preservation of transitivity
    Saminger Susanne  Mesiar Radko ; V220 Bodenhofer Ulrich
    International Journal of Uncertainty, Fuzziness and Knowledge-Based Systems . Vol. 10 Suppl. (2002), s. 11-35
    článok z periodika
    článok

    článok