Počet záznamov: 1  

Cayley graphs of diameter two with order greater than 0.684 of the Moore bound for any degree

  1. CREPC201606 CREPC201607 CREPC201609 CREPC102016 CREPC201611 CREPC201701 CREPC201702 CREPC201703 C
    Údaje o názveCayley graphs of diameter two with order greater than 0.684 of the Moore bound for any degree / aut. Marcel Abas
    Záhlavie-meno Abas, Marcel, 1967- (Autor) - MTF Ústav aplikovanej informatiky, automatizácie a mechatroniky
    In European Journal of Combinatorics. -- ISSN 0195-6698. -- Vol. 57, (2016), s.109-120
    Jazyk dok.angličtina
    URLhttp://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0195669816300166
    https://www.scopus.com/record/display.uri?eid=2-s2.0-84969157829&origin=resultslist&sort=plf-f&src=s&st1=Cayley+graphs+of+diameter+two+with+order+greater+than+0.684+of+&st2=&sid=5CE231D01917C5528DECE55527F2ABC4.wsnAw8kcdt7IPYLO0V48gA%3a10&sot=b&sdt=b&sl=78&s=TITLE-ABS-KEY%28Cayley+graphs+of+diameter+two+with+order+greater+than+0.684+of+%29&relpos=0&citeCnt=0&searchTerm=
    Druh dok.RBX - článok z periodika
    KategóriaADM - 13/NOVÉ Vedecké práce v zahraničných časopisoch registrovaných v databázach Web of Science alebo SCOPUS
    Rok2016
    Odkazy (1) - článok
    rok vydaniarok metrikyIFIF Q (best)SJRSJR Q (best)
    201620160.786Q21.029Q1
    článok

    článok

Počet záznamov: 1