Počet záznamov: 1  

Orthocomplete Effect Algebras

  1. Údaje o názveOrthocomplete Effect Algebras
    Záhlavie-meno Jenča, Gejza, 1971- (Autor) - FEI Katedra matematiky
    Ďal.zodpovednosť Pulmannová, Silvia, 1939- (Autor)
    Prekl.názOrtoúplné efektové algebry
    In Proceedings of the American Mathematical society. -- Vol. 131, č. 9 (2003), s. 2663-2671
    Jazyk dok.angličtina
    Druh dok.RBX - článok z periodika
    KategóriaADC - Vedecké práce v zahraničných karentovaných časopisoch
    Odkazy (1) - článok
    rok vydaniarok metrikyIFIF Q (best)SJRSJR Q (best)
    200320030.389Q30.925Q2
    článok

    článok

Počet záznamov: 1