Počet záznamov: 1  

States on Sharply Dominating Effect Algebras

  1. Údaje o názveStates on Sharply Dominating Effect Algebras
    Záhlavie-meno Riečanová, Zdenka, 1935- (Autor) - FEI Ústav informatiky a matematiky
    Ďal.zodpovednosť Wu, JunDe (Autor)
    In Science in China. Series A. -- Vol. 51, No. 5 (2008), s.907-914
    Jazyk dok.angličtina
    Druh dok.RBX - článok z periodika
    KategóriaADC - Vedecké práce v zahraničných karentovaných časopisoch
    Rok2008
    rok vydaniarok metrikyIFIF Q (best)SJRSJR Q (best)
    200820080.408Q40.491Q3
    článok

    článok

Počet záznamov: 1