Počet záznamov: 1  

On Realization of Partially Ordered Abelian Groups

  1. Údaje o názveOn Realization of Partially Ordered Abelian Groups
    Záhlavie-meno Chajda, Ivan (Autor)
    Ďal.zodpovednosť Paseka, Jan (Autor)
    Qiang, Lei (Autor)
    In International Journal of Theoretical Physics. -- Vol. 52 (2013), s.2028-2037
    Druh dok.RBX - článok z periodika
    Odkazy (6) - článok
    rok vydaniarok metrikyIFIF Q (best)SJRSJR Q (best)
    201320131.188Q30.479Q2
    článok

    článok

Počet záznamov: 1