Počet záznamov: 1  

An axiomatization for Abelian relative inverses

  1. Údaje o názveAn axiomatization for Abelian relative inverses
    Záhlavie-meno Kalmbach, G.H.E. (Autor)
    Ďal.zodpovednosť Riečanová, Zdenka, 1935- (Autor) - FEI Ústav informatiky a matematiky
    In Demonstratio Mathematica. -- Vol. 27 (1994), s.769-780
    Jazyk dok.angličtina
    Druh dok.RBX - článok z periodika
    KategóriaADC - Vedecké práce v zahraničných karentovaných časopisoch
    rok vydaniarok metrikyIFIF Q (best)SJRSJR Q (best)
    19941994
    článok

    článok

Počet záznamov: 1