- Properties of Quasi-Hermitian Operators Inherited from Self-Adjoint O…
Počet záznamov: 1  

Properties of Quasi-Hermitian Operators Inherited from Self-Adjoint Operators

  1. Údaje o názveProperties of Quasi-Hermitian Operators Inherited from Self-Adjoint Operators
    Záhlavie-meno Paseka, Jan (Autor)
    Ďal.zodpovednosť Pulmannová, Silvia, 1939- (Autor)
    Riečanová, Zdenka, 1935- (Autor) - FEI Ústav informatiky a matematiky
    In International Journal of Theoretical Physics. -- Vol. 52 (2013), s.1994-2000
    Jazyk dok.angličtina
    Druh dok.RBX - článok z periodika
    KategóriaADC - Vedecké práce v zahraničných karentovaných časopisoch
    Kategória od 2022V3 - Vedecký výstup publikačnej činnosti z časopisu
    Rok2013
    článok

    článok

Počet záznamov: 1  

  Tieto stránky využívajú súbory cookies, ktoré uľahčujú ich prezeranie. Ďalšie informácie o tom ako používame cookies.