Výsledky vyhľadávania

  1. Convergence of positive series and ideal convergence / aut. Vladimír Baláž, Kálmán Liptai, János T Tóth, Tomáš Visnyai
    Baláž Vladimír ; 047270  Liptai Kálmán Tóth János T. Visnyai Tomáš ; 047270
    Annales Mathematicae et Informaticae . Vol. 52, (2020), s. 19-30
    http://real.mtak.hu/118481/1/AMI_52_from19to30.pdf
    článok z periodika
    ADM - 13/NOVÉ Vedecké práce v zahraničných časopisoch registrovaných v databázach Web of Science alebo SCOPUS
    článok

    článok

  2. Remarks on separate continuity versus joint continuity of functions f: R^m → R / aut. Vladimír Baláž
    Baláž Vladimír ; 047270 
    Matematika, informační technologie a aplikované vědy : . S. 8–13
    článok zo zborníka
    AFC - Publikované príspevky na zahraničných vedeckých konferenciách
    článok

    článok

  3. On separately continuous functions f:R^m -> R / aut. Vladimír Baláž
    Baláž Vladimír ; 047270 
    Matematika, informační technologie a aplikované vědy : . S. 11-11
    článok zo zborníka
    AFG - Abstrakty príspevkov zo zahraničných konferencií
    článok

    článok

  4. On the uniform convergence of function series / aut. Vladimír Baláž, Alexander Maťašovský, Tomáš Visnyai
    Baláž Vladimír ; 047270  Maťašovský Alexander ; 047270 Visnyai Tomáš ; 047270
    Matematika, informační technologie a aplikované vědy : . S. 13-14
    článok zo zborníka
    AFG - Abstrakty príspevkov zo zahraničných konferencií
    článok

    článok

  5. On Generalized Notion of Convergence by Means of Ideal and Its Applications / aut. Vladimír Baláž
    Baláž Vladimír ; 047270 
    19. Konferencia košických matematikov : . S. 6
    článok zo zborníka
    AFB - Publikované pozvané príspevky na domácich vedeckých konferenciách
    článok

    článok

  6. I(q)c-convergence of arithmetical functions / aut. V Balaz, J Gogola, T Visnyai
    Baláž Vladimír ; 047270  Gogola Ján Visnyai Tomáš ; 047270
    SAN DIEGO ACADEMIC PRESS INC ELSEVIER SCIENCE 2018
    Journal of Number Theory . Vol. 183, (2018), s. 71-78

    I-convergence * Arithmetical functions
    http://gateway.isiknowledge.com/gateway/Gateway.cgi?GWVersion=2&SrcAuth=Alerting&SrcApp=Alerting&DestApp=WOS&DestLinkType=FullRecord&UT=WOS:000414380200005
    článok z periodika
    ADC - Vedecké práce v zahraničných karentovaných časopisoch
    nerozpoznaný

    nerozpoznaný

  7. Remark on the dominant Weierstrass criterion for the uniform convergence of series of functions / aut. Vladimír Baláž, Alexander Maťašovský, Tomáš Visnyai
    Baláž Vladimír ; 047270  Maťašovský Alexander ; 047270 Visnyai Tomáš ; 047270
    Mathematics, Information Technologies and Applied Sciences 2018 : . S. 8-15
    článok zo zborníka
    AFC - Publikované príspevky na zahraničných vedeckých konferenciách
    článok

    článok

  8. On generalized notion of convergence by means of ideal and its applications / aut. Vladimír Baláž
    Baláž Vladimír ; 047270 
    Mathematics, Information Technologies and Applied Sciences 2017 : . CD-ROM, S. 9-20
    článok zo zborníka
    AFC - Publikované príspevky na zahraničných vedeckých konferenciách
    článok

    článok

  9. I-convergence and its aplication in number theory / aut. Vladimír Baláž
    Baláž Vladimír ; 047270 
    Matematika, informační technologie a aplikované vědy : . CD-ROM, S. [9]
    článok zo zborníka
    AFA - Publikované pozvané príspevky na zahraničných vedeckých konferenciách
    článok

    článok

  10. An extremal problem in uniform distribution theory / aut. Vladimír Baláž, Maria Rita Iacó, Oto Strauch, Stefan Thonhauser, Robert F Tichý
    Baláž Vladimír ; 047270  Iacó Maria Rita Strauch Oto Thonhauser Stefan Tichý Robert F.
    Uniform Distribution Theory . Vol. 11, no. 2 (2016), s. 1-21
    článok z periodika
    ADE - 12/Vedecké práce v zahraničných nekarentovaných časopisoch ; 13/Vedecké práce v ostatných zahraničných časopisoch
    článok

    článok