Výsledky vyhľadávania

Nájdených záznamov: 2  
Váš dotaz: Autor-kód záznamu = "^stu_us_auth stus43321^"
  1. Dominancia v Cayleyho digrafoch metacyklickych grup
    Sýs Jaromír ; V  Knor Martin (škol.) ; V220
    Bratislava : STU v Bratislave SvF, 2013
    matematicko-počítačové modelovanie Mathematical and Computational Modeling domination number Cayley digraph
    http://is.stuba.sk/zp/portal_zp.pl?podrobnosti=93227
    diplomová práca
    kniha

    kniha

  2. On the difference of the domination number of a digraph and of its reverse
    Gyürki Štefan ; C7270 
    Discrete Applied Mathematics . Vol. 160, No. 7-8 (2012), s.1270-1276
    domination number directed graph reverse
    článok z periodika
    ADC - Vedecké práce v zahraničných karentovaných časopisoch
    V3 - Vedecký výstup publikačnej činnosti z časopisu
    (1) - článok
    článok

    článok



  Tieto stránky využívajú súbory cookies, ktoré uľahčujú ich prezeranie. Ďalšie informácie o tom ako používame cookies.