Výsledky vyhľadávania

Nájdených záznamov: 1  
Váš dotaz: Autor-kód záznamu + druh.dok = "^stu_us_auth stus43321 xcla^"
  1. On the difference of the domination number of a digraph and of its reverse
    Gyürki Štefan ; C7270 
    Discrete Applied Mathematics . Vol. 160, No. 7-8 (2012), s.1270-1276
    domination number directed graph reverse
    článok z periodika
    ADC - Vedecké práce v zahraničných karentovaných časopisoch
    V3 - Vedecký výstup publikačnej činnosti z časopisu
    (1) - článok
    článok

    článok



  Tieto stránky využívajú súbory cookies, ktoré uľahčujú ich prezeranie. Ďalšie informácie o tom ako používame cookies.