Výsledky vyhľadávania

  1. Extreme points of the set of density measures / aut. Peter Letavaj, Ladislav Mišík, Martin Sleziak
    Letavaj Peter ; 020080  Mišík Ladislav Sleziak Martin
    Journal of Mathematical analysis and applications . Vol. 423, iss. 2 (2015), s. 1150-1165
    density measure
    http://apps.webofknowledge.com/full_record.do?product=CCC&search_mode=GeneralSearch&qid=1&SID=Y2G3lPcTEVKlUvv2hBd&page=1&doc=1
    článok z periodika
    ADC - Vedecké práce v zahraničných karentovaných časopisoch
    článok

    článok

  2. Septuagenarian Oto Strauch / aut. Štefan Porubský, Vladimír Baláž, Ladislav Mišík, János T Tóth
    Porubský Štefan  Baláž Vladimír ; C7270 Mišík Ladislav Tóth János T.
    Uniform Distribution Theory . Vol. 9, no. 1 (2014), s. i-xv
    článok z periodika
    BDE - 12/Odborné práce v zahraničných nekarentovaných časopisoch ; 13/Odborné práce v ostatných zahraničných časopisoch
    článok

    článok

  3. On mappings preserving measurability
    Bukor József  Mišík Ladislav Tóth János T.
    Information Sciences . Vol. 235 (2013), s.323-328
    článok z periodika
    (3) - článok
    článok

    článok

  4. Distribution functions of ratio sequences, III
    Baláž Vladimír ; C7270  Mišík Ladislav Strauch Oto Tóth János T.
    Publicationes Mathematicae . Vol. 82, Iss. 3-4 (2013), s.511-529
    článok z periodika
    ADM - 13/NOVÉ Vedecké práce v zahraničných časopisoch registrovaných v databázach Web of Science alebo SCOPUS
    článok

    článok

  5. Distribution functions of ratio sequences, IV
    Baláž Vladimír ; C7270  Mišík Ladislav Strauch Oto Tóth János T.
    Periodica mathematica hungarica . Vol. 66, Iss. 1 (2013), s.1-22
    článok z periodika
    ADC - Vedecké práce v zahraničných karentovaných časopisoch
    článok

    článok

  6. Dependence of densities on a parameter
    Bukor Jozef  Mišík Ladislav Tóth János T.
    Information Sciences . Vol. 179, Iss. 17 (2009), s.2903-2911
    článok z periodika
    (2) - článok
    článok

    článok

  7. On asymptotic behaviour of universal fuzzy measures
    Mišík Ladislav  Tóth János T.
    Kybernetika . Vol. 42, No. 3 (2006), s.379-388
    článok z periodika
    (1) - článok
    článok

    článok

  8. Príručka k prijímacím skúškam z matematiky na STU v Bratislave
    Širáň Jozef ; V220  Belan Anton Marko Ľubomír ; E170 Mišík Ladislav Pekárková Ružena ; J210 Vaculíková Ľudmila ; M6000
    3. vyd.
    Bratislava : STU v Bratislave, 2006 . - 133 s
    ISBN 80-227-2351-7
    matematika
    skriptá
    BCI - Skriptá a učebné texty
    Fakulta Voľné Prezenčne Vypožičané Nedostupné
    FEI1000
    kniha

    kniha

  9. Príručka k prijímacím skúškam z matematiky na STU v Bratislave
    Širáň Jozef ; V220  Belan Anton Marko Ľubomír ; E170 Mišík Ladislav Pekárková Ružena ; J210 Vaculíková Ľudmila ; M6000
    2. vyd. 2. dotlač
    Bratislava : STU v Bratislave, 2004 . - 133 s
    ISBN 80-227-2016-X
    matematika
    skriptá
    BCI - Skriptá a učebné texty
    Fakulta Voľné Prezenčne Vypožičané Nedostupné
    FEI5000
    kniha

    kniha

  10. Príručka k prijímacím skúškam z matematiky na STU v Bratislave
    Širáň Jozef ; V220  Belan Anton Marko Ľubomír ; E170 Mišík Ladislav Pekárková Ružena ; J210 Vaculíková Ľudmila ; M6000
    2. vyd.-1. dotlač
    Bratislava : STU v Bratislave, 2003 . - 133 s
    ISBN 80-227-1861-0
    matematika
    skriptá
    BCI - Skriptá a učebné texty
    Fakulta Voľné Prezenčne Vypožičané Nedostupné
    FEI1000
    kniha

    kniha